تعویض پنجره های قدیمی با پنجره upvc1

در تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های یو پی وی سی،نصب پنجره های جدید یکی از مهمترین مسائلی است که مورد توجه قرار می گیرد. هرچه پروسه نصب در و پنجره راحتر و سریعتر صورت گیرد ما را بیشتر ترغیب به انجام آن می نماید.
یکی از مهمترین مراحل در تبدیل به احسن کردن پنجره ها،بررسی دقیق پنجره های موجود (قدیمی) می باشد. چرا که می بایست فریم ها و قاب ها بطور دقیق ابعادبرداری و بررسی شوند تا پنجره های یو پی وی سیجایگزین،کمترین تفاوت و فاصله را از فریم های قدیمی داشته باشد و با نصب پنجره های جدید فضای خالی بین دو فریم به حداقل نزدیک به صفر،نزدیک تر شده و فریم جدید کاملا فریم قدیمی را پوشش دهد تا کاملا پنجره های تعویضی فیکس و فیت فضای قاب قرار گیرد. مرحله قبل از نصب پنجره ها، برداشتن پنجره های قدیمی می باشد که این مرحله نیز حائز اهمیت زیادی است و نیاز به تکنسین های مجرب دارد. چرا که این نیروهای اجرائی می بایست فریم های قدیمی را از مناطقی خاص قطع و حذف کنند تا آسیبی به قاب اصلی وارد نیاورده و فضای کافی و مناسبی برای استقرار فریم های جدید حاصل گردد. تجربه ی کافی تیم نصب می تواند کاملا از تخریب قاب و پیرامون پنجره جلوگیری کند.

                                                                                                      upvcتعویض پنجره قدیمی با پنجره
 

بعضا تیم تازه کار برای نصب پنجره دو جداره می تواند تخریب زیادی به قاب پنجره و پیرامون آن وارد آورده و موجب دوباره کاری در نصب و تخریب قاب پنجره شده و هزینه های زیادی را در پی داشته باشد.
بررسی دقیق پنجره های قدیمی اهم از فریم ها،طر ح ها،بازشوها و موانع و حریم بازشوها می تواند کمک زیادی به انتخاب طرح مناسب برای پنجره های جدید نماید،ما می توانیم با کمی بررسی بیشتر در انتخاب بازشوهای پنجره های جدیدمان معایب طرح پنجره قدیمی مان را در تعویض آن مرتفع کرده و پنجره هایی داشته باشیم که کاملا با نیاز و ساختار چیدمان محیطمان سازگاری داشته باشد.
البته انتخاب شرکتی که دارای تیم طراحی و تولید و نصب باتجربه هستند، می تواند شما را به این اطمینان برساند که پنجره های یو پی وی سی که جایگزین پنجره های قدیمی شما می شود، با حداکثر قابلیت و کیفیت اجرا گردد.

                                                                                                        تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های یو پی وی سی

 

پرداخت و ارسال

تماس با ما

  • icon
    آدرس : البرز، ماهدشت، جعفر آباد، کوچه دوم غربی، پلاک۴۰، واحد ۲
  • icon
    تلفن ۱ : 09125621714 
    تلفن ۲ : 09378355420
بالا